Dla pracodawcy

Od ponad dziesięciu lat skutecznie pośredniczymy w pozyskiwaniu pracowników na europejskim rynku pracy.

Wysłaliśmy wielu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Polsce i za granicą, w zawodach takich jak – tapicer, mechanik, pracownik sezonowy, ślusarz czy hydraulik.

logo - injobs.com.pl

injobs – Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy

Z usług naszego biura pośrednictwa pracy skorzystało wiele firm działających na rynkach pracy w Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii czy Szwajcarii. Jesteśmy solidnym i rzetelnym pośrednikiem, dlatego posiadamy rzeszę zadowolonych klientów.

Zaufało nam wielu, zaufaj także Ty. Dysponujemy bardzo szeroką bazą pracowników w większości dostępnych branż. Sprawdź jak wyglądają oferty konkurencyjnych firm, które poszukują pracowników – link do ofert pracy

Nasz portal osiąga bardzo dobre wyniki wśród konkurencyjnych portali z branży pośrednictwa pracy.
Wyróżnia nas pełen pasji i zaangażowania zespół rekruterów, który na bieżąco śledzi aktualne trendy na europejskich rynkach pracy. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby małych firm a także wielkich koncernów. Obecnie obsługujemy mikroprzedsiębiorstwa z całej Polski oraz małe i duże firmy z zachodu Europy.

Prawdopodobnie jesteśmy jedyną agencją na rynku, która została efektywnie podzielona na rynki pracy w danym kraju oraz wszystkie dostępne branże. Mamy taką możliwość ponieważ pośredniczymy w jednym czasie, dla ponad 200 firm zewnętrznych i posiadamy ponad 200 tys. CV potencjalnych pracowników! Przykładowe działy to hydraulicy Holandia, praca sezonowa Dania, praca dla par Austria-Niemcy oraz elektrycy Belgia.

Aktywnie poszukuj pracowników na naszym portalu. Dodawaj swoje ogłoszenia. Tylko u nas największa baza specjalistów, która dynamicznie się powiększa. Posiadamy niezbędną wiedzę i najlepsze narzędzia do pozyskiwania najlepszych pracowników. Współpracujemy z największymi pracodawcami w Polsce i za granicą. Pośredniczyliśmy w tysiącach rekrutacji do pracy za granicą.

Dodaj swoje oferty pracy

Skorzystaj z naszej bogatej oferty

Dlaczego my?
Ogromne doświadczenie w pośrednictwie poparte rzeszą zadowolonych klientów. Nie trać cennego czasu, dodaj ogłoszenie i czekaj na kontakt od zainteresowanych Pracowników.
Kiedy?
W każdy dzień, o każdej godzinie i dla każdej branży.

Kiedy tylko potrzebujesz pracowników dodajesz swoje ogłoszenie. Portal cieszy się ogromną popularnością wśród Pracowników. Z nami znajdziesz odpowiedniego pracowników, nawet dziś!

Dla kogo?
Naszą ofertę pośrednictwa kierujemy do wszystkich firm poszukujących pracowników. Szukasz pracowników tymczasowych, pracowników bez znajomości języka albo pracowników do pracy fizycznej? Tutaj prawdopodobnie znajdziesz odpowiedniego pracownika.
logo - injobs.com.pl

InJobs.pl sp. o.o.

KRAZ nr 16886

ul. Mazurska 1, 11-700 Mrągowo

telefon: 48573181880

E-mail: biuro@injobs.pl

Nie jesteś pewny jakiej pracy szukasz?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

× Jak mogę pomóc?