Tapicer Niemcy siedzenia i ławki

Tapicer Niemcy siedzenia i ławki

Szczegóły

Lokalizacja: Gersthofen lub Lechhausen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1800
Waluta:

Pełen opis oferty

Tapicer Niemcy siedzenia i ławki. Praca polega na klejeniu pianek i tapicerowaniu siedzeń. Główne obszary działalności klienta obejmują produkcję siedzeń i wszelkiego rodzaju tapicerki dla branży samochodów kempingowych. Ale także produkcję siedzeń podróżnych i leżanek do minibusów, ciężarówek, pojazdów policyjnych, wojskowych i straży pożarnej. Przebudowę pojazdów użytkowych i przebudowę pojazdów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wymagania od kandydatów:

  • znajomość któregoś z języków – polski, rumuński, chorwacki

Nasza oferta:

  • zapewnione 173 godziny w miesiącu
  • stawka 13,20€ + 13€ diety
  • wynagrodzenie miesięczne 1 8000,00€
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego – € 4,00 €/dzień

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Tapicer Niemcy siedzenia i ławki, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Tapicer Niemcy siedzenia i ławki

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę