Spawacz praca w Holandii

Spawacz praca w Holandii

Szczegóły

Lokalizacja: Rotterdam
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Spawacz praca w Holandii. Klient jest producentem małych i dużych zbiorników ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego, takich jak zbiorniki na mleko i piwo czy silosy. Jako spawacz TIG jesteś doświadczonym profesjonalistą, który samodzielnie wykonuje swoje prace spawalnicze. Możesz czytać rysunki techniczne, zawsze biorąc pod uwagę specyficzne wymagania rysunków.

Spawanie metodą MIG/MAG. Spawanie elementów konstrukcyjnych naszych maszyn to zadanie naszego działu konstrukcyjnego. Zespół monterów i spawaczy na co dzień dba o to, aby konstruowane i produkowane przez nas maszyny posiadały solidną konstrukcję. Nasi klienci wykonują ciężkie procesy stalowe za pomocą naszych maszyn, co oznacza, że ​​nasze części konstrukcyjne muszą być solidnie skonfigurowane. Spawamy stal konstrukcyjną w technologii spawania MIG/MAG. Istnieje duża różnorodność produktów, które będziesz spawać Spawanie MIG/MAG, spawacz jest odpowiedzialny za naprawę kontenerów morskich. Lokalizacja jest w pobliżu Rotterdamu. Spawanie stali o różnych grubościach od 1,5 do 15 mm, cięcie stali, konstrukcje, obróbka stali. Wiedza techniczna, podstawowa wiedza z zakresu użytkowania elektronarzędzi. Umiejętność mówienia.

Holandia  Wymagany język angielski prawo jazdy. Miejsce pracy warsztat.

Oferujemy:

– wynagrodzenie spawacz 135,136,-500-570 euro netto za tydzień, spawacz 141- 550-605 euro netto za tydzień/40h.

– darmowe zakwaterowanie

Obowiązkowa jest również znajomość języka angielskiego i posiadanie ważnego prawa jazdy.

Szukaj innych ofert pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN – PT od 08:00-16:00 pod nr 48 517 455 345

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Spawacz praca w Holandii.

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?