Pracownik produkcji wędlin Niemcy

Pracownik produkcji wędlin Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Bawaria Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:

Pełen opis oferty

Pracownik produkcji wędlin Niemcy. Produkcja wędlin, parówek, kiełbasek itp. Praca na dwie zmiany. Firma oddalona około 30km od miejsca zamieszkania. Najlepiej pary. Praca Niemcy bez znajomości języka. Praca w temp. Od 5 do 8 stopni C. Na 12.06.2023 potrzeba 20 osób. Preferowane osoby w wieku od 30 do 50 lat.

Wymagania:

  • pokoje 2/osobowe

Oferta:

  • 13€ + darmowa kwatera
  • umowa niemiecka, brak zeit konta opieka polskojęzyczna

Praca za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik produkcji wędlin Niemcy, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec codziennie

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę