Pracownik produkcji Holandia

Pracownik produkcji Holandia

Szczegóły

Lokalizacja: Eindhoven
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Pracownik produkcji Holandia. Pracownik produkcji na 2 zmiany. Poszukujemy entuzjastycznych, pracowitych pracowników do współpracy. Proponujemy pracę taką jak – czynności produkcyjne na naszych obrabiarkach CNC zgodnie z instrukcjami pracy. Praca jest realizowane na dwie i trzy zmiany. Obejmuje to następujące czynności: • Zaciskanie i napinanie produktów; Gratowanie przetworzonego produktu; • Kontrola jakości, w tym wypełnienie karty pomiarowej; Zapakuj zgodnie z instrukcjami pakowania. Twój profil: • Jesteś (technicznie) przeszkolony • Wiesz, jak załatwić sprawy i lubisz pracować własnymi rękami; • Entuzjastyczna postawa i precyzja w pracy; • Elastyczny i chętny do pracy na 2 zmiany

Wymagania:

znajomość niemieckiego lub angielskiego

– samochód 

Oferujemy:
– 20% dodatek za pracę zmianową

–  praca w godzinach 6.00-14.15 14.15-22.30

– stawka około 2200€

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
kontakt@injobs.pl w tytule: „Pracownik produkcji Holandia, imię i nazwisko”

Praca w Eindhoven

Oznacza pracę w innowacyjnej, przedsiębiorczej firmie, w której „siła” poprzez współpracę” ma kluczowe znaczenie. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do kolegialnej, przyjemnej pracy atmosfera. Czy chciałbyś przyczynić się do rozwoju branży motoryzacyjnej? Jeżeli tak w Eindhoven przetwarzamy i montujemy odlewy, odkuwki i zespoły spawalnicze z około 160 kolegami. Na przykład my produkujemy różne części do samochodów ciężarowych oraz części do urządzeń do transportu wewnętrznego, takich jak wózki widłowe. My są również aktywne w budowie butli, zwłaszcza w systemach mocowania kontenerów. Nasi pracownicy mieć pozytywną mentalność pracy i wykazywać inicjatywę. Z nami również będziesz miał dużo miejsca na rozwój osobisty i zawodowy. Masz sporą dawkę motywacji, myślisz? warunki ulepszeń i czy tylko najwyższa jakość jest wystarczająca? Następnie podejmij wyzwanie z nas! Do tego: -Rozpocznij na 2 zmiany -Czasy:

Busy Holandia

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Pracownik produkcji Holandia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Szukaj więcej dobrych ofert pracy na stronach naszego serwisu!

Agencja pracy za granicą. Najnowsze oferty pracy

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?