Pracownik magazynu z tekstyliami

Pracownik magazynu z tekstyliami

Szczegóły

Lokalizacja: Wertingen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1480
Waluta:

Pełen opis oferty

Pracownik magazynu z tekstyliami. Firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową. Pracownik magazynu z tekstyliami. 25 pracowników do wysyłki, 6 pracowników do uzupełniania, 4 pracowników do towarów na placu. Praca na dwie zmiany. Działalność sezonowa, kończy się po karnawale, pracownicy. 

Oferta:

  • 13,00 € brutto   
  • 151h w miesiącu   
  • wynagrodzenie miesięczne około 1 448,00 € 

Wymagania:

  • poziom niemieckiego B1  
  • Prawo jazdy + Auto    

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik magazynu z tekstyliami, imię i nazwisko”

Dzisiejsze oferty pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Polska busy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę