Pracownik magazynu w Niemczech

Pracownik magazynu w Niemczech

Szczegóły

Lokalizacja: Memmingen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:

Pełen opis oferty

Pracownik magazynu w Niemczech. Pracownik magazynu miesza granulaty do produkcji karmy dla zwierząt. Zadanie polega na wsypywaniu różnych worków (25 kg) do punktów dozowania, gdzie są następnie mieszane. Praca z wózkiem elektrycznym, który używany jest  do zbierania worków i transportowania ich. Pracownik musi porównać skład na dowodzie dostawy i porównać go z workami – tak, aby wymieszać właściwy. Musi również zwracać uwagę na ilości. Szkolenie odbywa się w godzinach  6-14 i  14-22 – po okresie szkolenia trwającym 6 tygodni może również nastąpić przydział do 22-6. Preferowani mężczyźni poniżej 50 roku życia, praca jest pyląca – dlatego noszona jest maska przeciwpyłowa, później może być również przeszkolenie pracownika w zakresie systemu pakowania – firma zainwestowałaby wtedy w licencję na wózek widłowy. Przejście do klienta możliwe po 12 miesiącach.

Oferta:

  • stawka 13,2€ brutto + dieta 1,5€
  • 1600€ netto
  • zakwaterowanie darmowe w pokoju 2 osobowym

Wymagania:

  • niemiecki a2
  • prawo jazdy + auto

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik magazynu w Niemczech, imię i nazwisko”

Agencja pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę