Pracownik magazynu Niemcy

Pracownik magazynu Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Wangen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1572
Waluta:

Pełen opis oferty

Pracownik magazynu Niemcy. Oferta zatrudnienia przy odbiorze towaru. Rozpakowywanie, skanowanie, kontrola ilości, przepakowywanie, sprzątanie zamiatarką, sprawunki. Miejsce pracy to bardzo nowoczesna stołówka. Praca dla firmowej drużyny piłkarskiej.

Oferta:

  • po 6 tygodniach premie branżowe,
  • praca 2 zmiany 
  • stawka od 13€ brutto około 1 572€ miesięcznie
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym  

Wymagania:

  • niemiecki a2
  • prawo jazdy będzie zaletą

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik magazynu Niemcy, imię i nazwisko”

Agencja pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę