Pracownik logistyki Holandia

Pracownik logistyki Holandia

Szczegóły

Lokalizacja: Nijmegen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2400
Waluta:

Pełen opis oferty

Pracownik logistyki Holandia. Oferty dla logistyków z wykształceniem technicznym, zawodowym. Wymagamy minimalnie 1 roku praktyki w zawodzie. Wymagana sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany). Doświadczenie, wiedza techniczna oraz brak lęku wysokości. 

Wymagania:

  • angielski/niemiecki + prawo jazdy

Oferta:

  • 600€/ tydzień – wynagrodzenie początkowe 
  • umowa holenderska

Praca w Holandii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik logistyki Holandia, imię i nazwisko”

Agencja pracy Holandia

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec codziennie

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Numer KRAZ – 16886

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę