Pracownik CNC do pracy w Niemczech

Pracownik CNC do pracy w Niemczech

Szczegóły

Lokalizacja: Lingen
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2350
Waluta: EURO

Pełen opis oferty

Pracownik CNC do pracy w Niemczech. Nasza agencja pracy poszukuje pracownika CNC do pracy w Niemczech. Oferta pracy obejmuje wynagrodzenie w wysokości 14 euro netto za każdą przepracowaną godzinę, przy jednoczesnym braku stosowania systemu Zeitkonta oraz zapewnieniu darmowego zakwaterowania.

Praca CNC opis stanowiska

Wymagane są konkretne kwalifikacje, w tym doświadczenie zawodowe oraz biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy. Dodatkowo, kandydat musi dysponować własnym samochodem do dojazdu do miejsca zatrudnienia. W zakresie wymagań dotyczących kwalifikacji zawodowych, oczekuje się, aby w profilu kandydata znalazły się informacje dotyczące przebiegu jego kariery zawodowej, w tym szczegóły dotyczące obszarów doświadczenia oraz maszyn, na których pracował. Załączenie aktualnego certyfikatu lub dyplomu potwierdzającego ukończenie odpowiedniej szkoły jest również obligatoryjne. Wszelkie dokumenty aplikacyjne powinny być przesyłane w formie elektronicznej wraz z kompletem wymaganych załączników. W przypadku spełnienia wymagań, kandydat zostanie skontaktowany w celu dalszej procedury rekrutacyjnej.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i auto

Oferta:

  • 2350€ netto
  • darmowe mieszkanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pracownik CNC do pracy w Niemczech, imię i nazwisko”

Pracownik CNC do pracy w Niemczech

Zobacz wszystkie oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Praca w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik CNC do pracy w Niemczech

Data dodania oferty – 2024-02-21

Kraj – Niemcy, Lingen

Wynagrodzenie – od 2350 euro netto

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę