Praca załadunek i rozładunek ciężarówek

Praca załadunek i rozładunek ciężarówek.

Szczegóły

Lokalizacja: Breitenthal
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2000
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca załadunek i rozładunek ciężarówek. Magazynier z niemieckim prawem jazdy na wózek widłowy. Załadunek i rozładunek ciężarówek, sprawdzanie dowodów dostawy, dzienna zmiana od 07.00. Niemieckie prawo jazdy na wózek widłowy można uzyskać w Der Personalkontakter GmbH 86488 Breitenthal. 

Wymagania:

  • niemiecki na poziomie A2
  • wymagany samochód

Oferta:

  • 13,5€ brutto + 20€ diety – za 168h = 2 000 € netto
  • możliwe nadgodziny
  • bezpłatne kwatery – 2 osobowy pokój sypialny gratis

Praca w Niemczech  

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca załadunek i rozładunek ciężarówek, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?