Praca w Lipsku operator wózka widłowego

Praca w Lipsku operator wózka widłowego

Szczegóły

Lokalizacja: Lipsk
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1550
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca w Lipsku operator wózka widłowego. Operator wózka widłowego czołowego (8To) z długimi widłami do załadunku i rozładunku ciężarówek oraz transportu wewnętrznego. Lub wózek wysokiego składowania (kabina na ziemi) do przechowywania na wysokim regale (do 10 m) i transportu wewnętrznego lub kompletacji zamówień. Praca logistyka akumulatorów dla wszystkich zakładów BMW. Akumulatory są przeznaczone do modeli elektrycznych BMW. 

Opis zadań:

  • praca na 2 zmiany
  • obsługa wózków na magazynie BMW

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 13,50 € brutto  – 1 550,00 € netto
  • darmowe zakwaterowanie, pokój 2 osobowy

Wymagania:

  • prawo jazdy
  • język niemiecki A2
  • własne samochód

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca w Lipsku operator wózka widłowego, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę