Praca sprzątaczka Niemcy

Praca sprzątaczka Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Augsburg, Schwabmünchen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1300
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca sprzątaczka Niemcy. Pracownik do sprzątania klatek schodowych od zaraz. Mężczyzna lub kobieta niezależnie. Pełen etat. Praca w okolicy Schwabmünchen i Augsburga. Sprzątanie nieruchomości komercyjnych, sprzątanie konserwacyjne, klatki schodowe. 

Oferta:

  • stawka 13,00 euro brutto na godzinę
  • zapewniona kwatera pracownik ponosi koszty

Wymagania:

  • wymagane prawo jazdy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca sprzątaczka Niemcy, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę