Praca przy różach w Holandii

Szczegóły

Lokalizacja: Delfgauw i Pijnacker
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 1800
Waluta: EURO
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca przy różach w Holandii. Ścinanie i sortowanie kwiatów. Praca w Holandii dla 8-10 osób.

Zadania:

  • ścinanie i pielęgnacja róż w szklarni
  • sortowanie róż
  • wieszani kwiatów i pakowanie

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność
  • wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok)
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w podwyższonej temperaturze i wilgotności powietrza
  • umiejętność jazdy rowerem do pracy
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • stawka 13,27€ brutto (z możliwością podwyżki)

Ścinanie i pielęgnacja róż w szklarni, doraźne prace związane z utrzymaniem szklarni .
Średnia godzin 45 h.

Na sortowni mogą pracować tylko praworęczne osoby. Na szklarni mogą leworęczne. Sortownia w ciągu dnia ma 3 przerwy po 20 min, szklarnia natomiast 2 przerwy po 15 min i jedną 30 min. Zakaz używania telefonów, mp3 – na szklarni/sortowni jest radio.

Na sortowni są dwa stanowiska:

  • wieszanie kwiatów (przede wszystkim kobiety praworęczne)
  • pakowanie kwiatów gdzie mogą być i kobiety i mężczyźni

Pracownicy muszą być elastyczni aby mogli pracować na obu pozycjach.
Firma działa 7 dni w tygodniu. Zawsze 1 dzień wolny (ruchomy). Pracownicy do czwartku zgłaszają plany / wolne na następny tydzień. Prośba aby każdy pracownik miał ściągniętą aplikację WhatsApp – dzięki której co sobotę dostają plan pracy .
Nie ma przerw świątecznych. Osoby, które w danym roku rozpoczęły pracę mogą się ubiegać o urlop w okresie świąteczno-noworocznym w roku następnym.

Wymagane pełne, lekkie i wygodne obuwie i długie spodnie, bluzki z długimi rękawami – nic wełnianego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca przy różach w Holandii, imię i nazwisko”