Praca produkcja Niemcy dla pań

Praca produkcja Niemcy dla pań

Szczegóły

Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1550
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca produkcja Niemcy dla pań. Praca od 08.01.2024 przy maszynach produkcyjnych oraz kontroli jakości.

Kontrola jakości Niemcy. Praca obsługa maszyn. Praca jest monotonna, nudna, trzeba być bardzo starannym, dokładnym i cierpliwym. Najlepiej osoby z dobrym wzrokiem. Firma znajduje się dość daleko od miejsca zamieszkania ok 70km. Oczywiście mile widziane prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy. Dla kierowcy, który dojeżdża własnym samochodem gwarantujemy dodatek paliwowy od 15 do 20 euro dziennie.

Nasza oferta:

  • stawka godzinowa  13,50€ brutto
  • Praca dwuzmianowa 7:00 -15:00 i 14:00 -22:00
  • dłuższa współpraca
  • umowa niemiecka
  • brak zeit konta i opieka polskojęzyczna
  • zapewnione zakwaterowanie 11€/osoba/doba.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca produkcja Niemcy dla pań, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę