Praca pomocnik na piekarnię

Praca pomocnik na piekarnię

Szczegóły

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca pomocnik na piekarnię. Praca bez znajomości języka.

Oferujemy:
– darmowe mieszkanie
– wynagrodzenie godzinowe + diety 

– umowa niemiecka

– praca na dłuższy okres

Wymagania:
– wymagane auto

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
kontakt@injobs.pl w tytule: „Praca pomocnik na piekarnię, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszym blogu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Najnowsze oferty pracy za granicą

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Szukaj więcej dobrych ofert pracy na stronach naszego serwisu!

Praca pomocnik na piekarnię

Oferujemy pracę w różnych branżach, m.in: magazyn logistyczny (magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, komisjoner), praca na produkcji – głównie Niemcy, ale są to także prace biurowo-administracyjne, szeroko pojęta logistyka, spedycja, produkcja spożywcza lub chemiczna, produkcja automotive, gastronomia, pralnia przemysłowa, inwentaryzacje, prace wykończeniowe / montażowe, czy też prace w laboratorium. Posiadamy także atrakcyjne oferty dla pracowników, których interesuje jedynie kilkumiesięczna praca sezonowa. Tego rodzaju prace sezonowe występują zarówno w rolnictwie jak i ogrodnictwie przy zbiorze owoców i warzyw.

Dlaczego praca z nami?

Wszystkim kandydatom poszukującym pracy – stałej czy tymczasowej, zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań. Oferujemy wiele ofert pracy wiodących europejskich pracodawców. Nasza działalność obejmuje kraje Unii Europejskiej – przede wszystkim kraje Europy Zachodniej, np. Niemcy, Austrię, Belgię czy też Francję. Ogłoszenia o pracę jakie tu znajdziecie kierujemy zarówno do osób indywidualnych, ale posiadamy również oferty pracy dla par lub grup znajomych. Na proste stanowiska produkcyjne lub magazynowe zatrudniamy osoby bez znajomości języka obcego.

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę