Praca Pomoc kuchenna Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Braunschweig
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2100
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca Pomoc kuchenna Niemcy. Aktualna oferta pracy skierowana dla par. Możliwość rozpoczęcia zlecenia 27.03.2023. Praca dla par Brunszwik Niemcy. Jedna zmiana.

Praca na kuchni, zakres obowiązków:

  • robienie kanapek
  • smażenie mięsa
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • wymagane jest auto na dojazd + znajomość języka niemieckiego – umożliwiająca zrozumienie poleceń w miejscu pracy
  • doświadczenie w pracy w kuchni

Oferujemy:

  • stawka: 13€ brutto + 20€ netto diety za każdy przepracowany dzień (od diety nie odciągacie Państwo podatku, przysługuje „na rękę”) / 2100 euro netto miesięcznie – kwatera
  • zakwaterowanie zapewnione przez firmę, koszty ponosi pracownik: maksymalnie 600€/miesiąc
  • Zapewniamy umowę na warunkach niemieckich, brak zeit konta (wszystkie ewentualne przepracowane nadgodziny są wypłacane od razu przy wynagrodzeniu miesięcznym) oraz opiekę polskojęzyczną.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Praca w Belgii

Osoba odpowiedzialna za rekrutację. Tel: 514 630 888. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: kontakt@injobs.pl w tytule: „Praca Pomoc kuchenna Niemcy, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?