Praca Niemcy malarz piaskarz

Szczegóły

Lokalizacja: Regensburg
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2100
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy :
– praca na hali przy piaskowaniu elementów

Od Kandydatów oczekujemy:
– mile widziane doświadczenie w zawodzie ( jest możliwość przyuczenia osób z małym doświadczeniem)
– podstawowa znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy
– własny samochód na dojazd do Niemiec mile widziany ( praca jest na dłużej z możliwością przejścia bezpośrednio do pracodawcy niemieckiego)

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– tygodniowe zaliczki
– atrakcyjne wynagrodzenie od 2.100 € na rękę + nadgodziny
– brak zeitkonta, wszystkie godziny wypłacane w miesiącu
– zorganizowane zakwaterowanie, odpłatne tylko 300- 350 € / miesiąc .
– opieka polskojęzycznego koordynatora

wiele ofert pracy

planujesz wyjazd za granicę

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: biuro@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „ Praca Niemcy malarz piaskarz,  imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod nr Tel 514 630 801

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?