Praca na Bawarii wózek widłowy

Praca na Bawarii wózek widłowy

Szczegóły

Lokalizacja: Bawaria
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1900
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca na Bawarii wózek widłowy. Oferty pracy Niemcy Bawaria. Praca od zaraz. Możliwe dodatkowe nadgodziny. Operator wózka na zakład z drewnem. Praca polega na załadunku i rozładunku tirów oraz przejazdach magazynowych.

Oferta:

  • min 1900 eu netto + możliwe nadgodziny
  • brak zeit konta
  • opieka polskojęzyczna 
  • umowa niemiecka 
  • kwatera darmowa

Wymagania:

  • podstawowy niemieckim

Praca Austria od zaraz bez języka

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca na Bawarii wózek widłowy, imię i nazwisko”

Oferty pracy za granicą

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę