Praca magazynier Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Bremen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracownik magazynu.

Liczba vacatów: 20

Obowiązki:

⦁ wysyłka i czynności związane z kompletowaniem zamówień

⦁ pakowanie towarów na taśmie

Wymagania:

⦁ min. podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

⦁ własne auto na dojazd do Niemiec

Oferujemy :

⦁ stawka od 11,15 € /h + nadgodziny

⦁ zakwaterowanie zorganizowane ( koszt około 10-13€ / dzień)

⦁ umowa na warunkach niemieckim z niemieckim pracodawcą

⦁ tygodniowe zaliczki

⦁ pomoc polskiego koordynatora

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres : kontakt@injobs.pl w tytule wpisując „ Praca magazynier Niemcy, imię i nazwisko”.

więcej ofert pracy na stronie www.injobs.com.pl

Kontakt telefoniczny od PN-PT od godz. 08:00-16:00 pod nr 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Organizujemy transport do pracy za granicą, sprawdź naszą ofertę!

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?