Praca logistyka w Niemczech

Praca logistyka w Niemczech

Szczegóły

Lokalizacja: Gersthofen
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2050
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca logistyka w Niemczech. Załadunek i logistyka. Oferta pracy w 86368 Gersthofen. Kandydat odporny fizycznie i odporny na warunki atmosferyczne (praca na zewnątrz). Załadunek naczep na ciężarówki lub paczek do kontenerów za pomocą wózka widłowego. Cięcie drewna opakowaniowego przy użyciu piły tarczowej. Kompletowanie towarów, czytanie i rozumienie dokumentów dostawy. Producent przyczep samochodowych i ciężarowych.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy A2 + samochód

Oferta:

  • praca 173h w miesiącu
  • oferta pracy na 2 zmiany
  • stawka 14,15 € brutto + 15,00 € dieta dzienna
  • wynagrodzenie miesięczne od 2 050,00 € netto
  • darmowy pokój 2 osobowy
  • istnieje możliwość dopłaty do jedynki  5,00 € dziennie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca logistyka w Niemczech, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Praca logistyka w Niemczech

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę