Praca kamieniarz Niemcy

praca kamieniarz niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Passau
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2000
Waluta:

Pełen opis oferty

Dla naszego niemieckiego klienta, firmy kamieniarsko-glazurniczej poszukujemy od zaraz osoby do pracy na stanowisku:

Praca kamieniarz Niemcy

OPIS STANOWISKA

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie ciecie, szlifowanie elementów z kamienia naturalnego, granitu jak również ciecie na gierung i klejenie wyżej wymienionych elementów.

WYMAGANIA

⦁ obsługa maszyn kamieniarskich,

⦁ umiejętność ciecia, szlifowania, klejenia.

⦁ znajomość język niemieckiego w stopniu podstawowym pozwalającym na komunikację w miejscu pracy.

Oferujemy:

⦁ niemiecką umowa o pracę

⦁ darmowe mieszkanie

⦁ wynagrodzenie od 2.000€ na rękę + nadgodziny

brak zeitkonta (wszystkie godziny wypłacane od razu)

⦁ tygodniowe zaliczki

⦁ pomoc polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres rekrutacja@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „ Praca kamieniarz Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT godz.: 08:00-16:00 pod nr 517 455 345

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi.

więcej ofert pracy na stronie www.injobs.com.pl

praca w dla par Niemcy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę