Praca hydraulik Niemcy od zaraz

Praca hydraulik Niemcy od zaraz

Szczegóły

Lokalizacja: Lubeck
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2000
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca hydraulik Niemcy od zaraz. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik

Wymagania:
⦁ doświadczenie
⦁ min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
⦁ prawo jazdy kat. B + własne auto(na dojazd do Niemiec)

Oferujemy:
⦁umowę o pracę na warunkach niemieckich
⦁ stawkę 13€/h brutto
⦁ 30€ netto diety/ dzień
⦁ zagwarantowane zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
⦁ pracę od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca hydraulik Niemcy od zaraz, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od Pn-Pt od 08:00-16:00 pod nr tel. +48 572 363 613

Inne oferty pracy

Najlepsze oferty pracy za granicą 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę