Praca hafciarka za granicą

Praca hafciarka za granicą

Szczegóły

Lokalizacja: Wörgl
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca hafciarka za granicą. Praca w Austrii. Pomocnik do hafciarni. Tylko kobiety poszukiwane na to stanowisko. Praca na 2 zmiany. Pomocnik w hafciarni. Nie jest wymagane wykształcenie zawodowe ani wcześniejsza wiedza. Pracownicy zostaną przeszkoleni w austriackiej firmie. 

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego 

Oferta:

  • 26,40 € 13,56 € ok. 2.200 €
  • 13 i 14. pensja
  • urlop i premia świąteczna
  • możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie płatne 100,00 €

Praca w Niemczech dla par 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca hafciarka za granicą, imię i nazwisko”

Agencja pracy tymczasowej Niemcy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Bus za granicę

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Oferty pracy dla par za granicą. Niemcy prace dla pary. Nowe oferty pracy Niemcy.

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?