Praca elektryk Niemcy Frankfurt

Praca elektryk Niemcy Frankfurt

Szczegóły

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 3000
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca elektryk Niemcy Frankfurt. Obecnie dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowiska :
Elektryk Niemcy (różne lokalizację)

Oferujemy:
⦁ darmowe zakwaterowanie

⦁ wynagrodzenie w przedziale 2.500 – 3.000€ netto

⦁ pomoc polskojęzycznego koordynatora

⦁ niemiecką umowę o pracę

⦁ tygodniowe zaliczki

Wymagania:

⦁ aktualne uprawnienia SEP
⦁ auto na dojazd do Niemiec
⦁ min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
⦁mile widziane ukończenie szkoły w zawodzie elektryk

Więcej naszych ofert na stronie injobs.com.pl

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Daria Młynarczyk Tel: 607 968 294 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: daria.mlynarczyk@injobs.pl w tytule: „Praca elektryk Niemcy Frankfurt, imię i nazwisko”

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info injobs.pl ”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę