Praca Dortmund produkcja części

Praca Dortmund produkcja części

Szczegóły

Lokalizacja: Dortmund
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca Dortmund produkcja części. Oferta pracy na terenie Niemiec. Praca dla dla par w okolicy Dortmundu przy produkcji części do aut automotive. START 4.09! 3 zmiany. 5 dni w tygodniu. Bez języka, wymagane auto na dojazd.

Oferta:

  • 13,00€ brutto + darmowe zakwaterowanie, pracownik nie opłaca kosztów.
  • Umowa niemiecka, brak zeit konta, opieka polskojęzyczna.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca Dortmund produkcja części, imię i nazwisko”

Dzisiejsze oferty pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Polska busy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę