Praca Docieplenia Niemcy

Praca Docieplenia Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Köln
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2650
Waluta:

Pełen opis oferty

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy przy – Praca Docieplenia Niemcy
Miejsce pracy: Köln

Wymagania:
⦁ prawo jazdy kat. B + własne auto
⦁ min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
⦁ doświadczenie

Oferujemy:
⦁ umowę o pracę na warunkach niemieckich
⦁ atrakcyjne wynagrodzenie od 11,50-12,50€/h brutto + 50-60€ netto diety za każdy przepracowany dzień (od 2500€ na rękę nie licząc nadgodzin)
⦁ pracę od zaraz
⦁ zagwarantowane zakwaterowanie, opłacane przez pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: daria.mlynarczyk@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca Docieplenia Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od Pn-Pt od 08:00-16:00 pod nr tel. +48 607 968 294

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres biuro@injobs.pl”

Praca Docieplenia Niemcy +48 607 968 294

daria.mlynarczyk​@injobs.pl

Największy portal ogłoszeniowy, darmowe ogłoszenia, wiele ofert w jednym miejscu

Innowacyjne rozważanie s- rekrutacja on-line!

 

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę