Praca dla pomocnika elektryka

Praca dla pomocnika elektryka

Szczegóły

Lokalizacja: 35647 Wladsolms
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1900
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca dla pomocnika elektryka. Lokalizacja Niemcy, kod 35647 Wladsolms. Zakres czynności: Przeciąganie kabli, wycinanie szczelin, instalowanie kanałów kablowych itp. Dodatkowo mniejsze zadania elektryczne, takie jak instalacja gniazdka lub włącznika światła. Ogólnie rzecz biorąc, pomocnik jest potrzebny do wspierania naszych techników na placu budowy.

Oferta:

  • 13,50€ brutto + 15€ diety dziennie netto (z niemieckim 20€ netto)
  • 100e zakwaterowanie

Wymagania:

  • bez niemieckiego
  • z niemieckim wyższa dieta
  • prawo jazdy 
  • niezawodność i umiejętność pracy w zespole

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca dla pomocnika elektryka, imię i nazwisko”

Agencja pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę