Praca dla pomocnika do Niemiec

Praca dla pomocnik do Niemiec

Szczegóły

Lokalizacja: Franfkurt am Main
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1800
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca dla pomocnika do Niemiec. Prace w okolicy Frankfurtu nad Menem. Pomocnik bez leku wysokości. Wymiana żarówek na ledowe na Uniwersytecie. Szukamy 2 panów (studentów) z autem bez znajomości języka. Praca w Franfkurt nad Menem. Start 21.08

Oferta:

  • darmowe zakwaterowanie, ok 1800 na rękę
  • umowa niemiecka
  • brak zeit konta
  • opieka polskojęzyczną 

Wymagania:

  • potrzebne auto na dojazd 

Praca w Szwajcarii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca dla pomocnika do Niemiec, imię i nazwisko”

Praca Niemcy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę