Praca dla pary montaż elektroniki

Praca dla pary montaż elektroniki

Szczegóły

Lokalizacja: Drezno
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1650
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca dla pary montaż elektroniki. Wymagane doświadczenie przy lutowaniu.

Praca dla pary montażu elektroniki to praca na linii produkcyjnej. Pracownicy zajmują się montażem, testowaniem i naprawą różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Wymaga od pracowników umiejętności manualnych oraz znajomości podstaw elektroniki. Na produkcji będziecie pracować razem. Wykonując różne zadania związane z montażem i testowaniem elektronicznych urządzeń. Praca ta wymaga skupienia, precyzji i umiejętności współpracy z drugą osobą. Stawki dla pracowników montażu elektroniki zależą od doświadczenia i umiejętności.. Ponadto, często oferowane są benefity, takie jak ubezpieczenie zdrowotne, wynagrodzenie za nadgodziny oraz płatne urlopy. W wielu przypadkach, pracodawcy zapewniają również płatne zakwaterowanie dla pracowników, którzy nie mieszkają w pobliżu zakładu pracy. Płatne zakwaterowanie zazwyczaj jest w pełni wyposażone, z łóżkiem, stołem, krzesłami i innymi podstawowymi meblami, a koszty utrzymania są często pokrywane przez pracodawcę. Podsumowując, praca dla pary na montażu elektroniki na produkcji jest odpowiedzialna i wymagająca, ale jednocześnie dobrze płatna i oferująca liczne benefity.

Wymagania:

  • wymagane auto + angielski/niemiecki w miejscu pracy
  • auto na dojazdy do siedziby firmy

Oferujemy:

  • zapewniona kwatera, pracownik opłaca koszty
  • umowa niemiecka, brak zeitkonta
  • współpraca długofalowa

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Praca mechanik za granicą

Osoba odpowiedzialna za rekrutację. Tel: 514 630 888. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: kontakt@injobs.pl w tytule: „Praca dla pary montaż elektroniki imię i nazwisko”

Agencja Pracy w Niemczech 

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę