Praca dla par magazyn Niemcy

Praca dla par magazyn Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1550
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca dla par magazyn Niemcy. Zatrudnimy od zaraz parę w magazynie żywności. Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego.
Mile widziane osoby posiadające własny samochód na dojazd do pracy.  Praca przy kompletowaniu zamówień żywność w ilościach hurtowych, duże opakowania , beczki, puszki, skrzynki nawet do 25 kg. praca w chłodni. Temperatura na hali jest dość niska ok 3 stopnie. Kompletowanie zamówień odbywa się przy pomocy elektrycznych paleciaków.

Oferujemy:

  • Stawka 13.00 euro brutto na godzinę
  • Umowa niemiecka na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Odległość z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy to ok 30 km
  • Zwrot za paliwo dla kierowcy ok 18 e za każdy dzień.
  • koszt kwatery 11€/dobę/osoba

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca dla par magazyn Niemcy, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?