Praca dla operatorów wózków widłowych

Praca dla operatorów wózków widłowych

Szczegóły

Lokalizacja: Allendorf-Somblar
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2700
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca dla operatorów wózków widłowych. Potrzebujemy operatorów do pracy w Niemczech. Oferta dla 9 osób. Miejscowość 35108 Allendorf-Somblar. Praca na dwie zmiany, transport palet z produkcji. Stapler od 5 ton.

Oferta:

  • 13,50€ + 53€ diety netto za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie opłaca pracownik z diet

Wymagania:

  • znajomość języka A2
  • auto

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca dla operatorów wózków widłowych, imię i nazwisko”

Agencja praca

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę