Praca dla mężczyzn za granicą

Praca dla mężczyzn za granicą

Szczegóły

Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1700
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca dla mężczyzn za granicą. Dwóch Panów do pracy w magazynie żywności. Praca w temp. 4 stopni Celsjusza. Praca polega na pakowaniu gotowych towarów spożywczych. Przenoszenie towarów z taśm na wagę.

Wymagana jest sprawność fizyczna i siła oraz umiejętność czytania i pisania w języku niemieckim min na poziomie A2. Pracownik otrzymuje listę zamówień, którą musi umieć odczytać.

Stawka na początek 13.00 euro brutto na godzinę. Po 3 miesiącach jest możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę. Do tego czasu oczywiście zapewniamy zakwaterowanie i dojazd do pracy. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych koszt 11 euro za dzień od osoby. Dojazd do pracy płatny 6 euro za dzień od osoby. Mile widziane osoby z prawem jazdy i własnym samochodem. Jeśli pracownik dojeżdża sam do pracy otrzymuje od firmy dodatek na paliwo. Firma znajduje się ok 40km od miejsca zakwaterowania.

Busy do Holandii 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agencja pracy za granicą Niemcy

Osoba odpowiedzialna za rekrutację. Tel: 514 630 888. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: kontakt@injobs.pl w tytule: „Praca dla mężczyzn za granicą”

Praca w Austrii

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?