Praca dla elektryka z komunikatywnym niemieckim

Praca dla elektryka z komunikatywnym niemieckim

Szczegóły

Lokalizacja: Lipsk
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2100
Waluta: EURO

Pełen opis oferty

Praca dla elektryka z komunikatywnym niemieckim. Posada dedykowana elektrykowi z umiejętnością komunikatywnego posługiwania się językiem niemieckim oraz posiadającego własne auto. Głównym zakresem obowiązków będzie przeprowadzanie testów na urządzeniach elektrycznych, w tym szczególnie gniazdach. Konieczne jest stosowanie urządzenia testującego w celu zweryfikowania ich funkcjonalności, a pracownik zostanie dokładnie zaznajomiony z obsługą tego sprzętu. Brygadzista poświęci pierwszy tydzień zatrudnienia na szkolenie nowego pracownika w zakresie obsługi wspomnianego urządzenia testującego. Warto podkreślić, że znajomość języka niemieckiego jest kluczowa, ponieważ identyfikacja gniazd musi być wprowadzona do urządzenia w tym języku. Praca w ramach tego zatrudnienia planowana jest na okres minimalny 4 miesięcy, co stanowi dodatkowy element stabilności zatrudnienia. Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do aplikowania i doświadczenia w obszarze testowania oraz praktycznej znajomości języka niemieckiego będą brane pod szczególną uwagę.

Wymagania:

  • znajomość języka niem. B1

Warunki:

  • Stawka 15,05 + 50 euro diety za każdy przepracowany dzień
  • Zakwaterowanie około 25-27 euro za pokój jednoosobowy (doba)

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Praca dla elektryka z komunikatywnym niemieckim, imię i nazwisko”

Praca dla elektryka z komunikatywnym niemieckim

Praca Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Oferty pracy za granicą dla elektryków

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-02-20

Kraj – Niemcy, miejscowość Lipsk

Wynagrodzenie – od 2100 euro netto

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę