Pomocnik montaż fotowoltaiki

Pomocnik montaż fotowoltaiki

Szczegóły

Lokalizacja: okolice jeziora Bodeńskiego
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2100
Waluta:

Pełen opis oferty

Pomocnik montaż fotowoltaiki. Praca na wysokości, jako pomocnicy do montażu fotowoltaiki. Wymagane doświadczenie przy panelach (podstawowy schemat łączeń i funkcji). Oferta dla teamu dwóch Panów. Lokalizacja Niemcy. Okolice jeziora Bodeńskiego

Wymagania:

  • auto na dojazd + niemiecki 

Oferta:

  • stawka 14brutto + 6 netto diety do godziny
  • zapewnione płatne kwatery

Praca elektryk Niemcy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pomocnik montaż fotowoltaiki, imię i nazwisko”

Agencja pracy tymczasowej

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy za granicę

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Oferty pracy dla par za granicą. Niemcy prace dla pary. Nowe oferty pracy Niemcy.

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę