Pomocnik malarza przemysłowego Holandia

Szczegóły

Lokalizacja: Heerhugowaard
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2330
Waluta: EURO

Pełen opis oferty

Pomocnik malarza przemysłowego Holandia. Praca polega na przygotowywaniu materiału do dalszego malowania. Stabilna praca w pełnym wymiarze godzin od 7:00 do 16:00 + możliwe nadgodziny.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie materiału pod malowanie (min: szlifowanie, ścieranie, zaklejanie, zabezpieczanie powierzchni nie przeznaczonych do malowania, itp.)
  • Gruntowanie konstrukcji stalowych
  • Malowanie konstrukcji w warsztacie (pędzlem, wałkiem, pistoletem)

Wymagania:

  • doświadczenie jako pomocnik malarza
  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych będzie na plus
  • chęci i jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
  •  komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  •  czynne prawo jazdy

Oferta:

  • wynagrodzenie +/- €2330 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • wynagrodzenie +/- €515 netto tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • wynagrodzenie €17,77 brutto za godzinę
  • stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży za dojazd
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kam@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pomocnik malarza przemysłowego Holandia, imię i nazwisko”