Pomocnik hydraulika bez języka niemieckiego

Pomocnik hydraulika bez języka niemieckiego

Szczegóły

Lokalizacja: okolice Stuttgartu
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Pomocnik hydraulika bez języka niemieckiego. Oferta okolice Stuttgartu. Tutaj nie jest wymagany język niemiecki. Doświadczenie jako hydraulik może być niewielkie. Pracownik zatrudniony bedzie jako pomoc hydrauliczna na nowo powstającej budowie.

Oferta:

  • stawka 14€ brutto za godzinę plus 7 euro netto diety za każda przepracowana godzinę
  • minimalnie 2200€ netto po opłaceniu kwatery
  • płatne zakwaterowanie

Praca w Niemczech 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Pomocnik hydraulika bez języka niemieckiego, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą Niemcy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?