Operator wózka widłowego czołowego Lipsk

Operator wózka widłowego czołowego Lipsk

Szczegóły

Lokalizacja: Lipsk
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 1630
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Operator wózka widłowego czołowego Lipsk. Kierowca wózka widłowego Niemcy. Operator wózka widłowego czołowego (8To) z długimi widłami do załadunku i rozładunku ciężarówek oraz transportu wewnętrznego. Lub wózek wysokiego składowania (kabina na ziemi) do przechowywania na wysokim regale (do 10 m) i transportu wewnętrznego lub kompletacji zamówień. W tej lokalizacji odbywa się logistyka akumulatorów dla wszystkich zakładów BMW. Akumulatory są przeznaczone do elektrycznych modeli BMW. 

WYMAGANIA:

  • A2 niemiecki
  • Prawo jazdy + samochód

Oferta:

  • praca na 2 zmiany – 05:55 – 14:00, 14:00 – 22:30
  • 14,15 €brutto – € 1 630,00 € miesięcznie netto
  • darmowy pokój 2 osobowy
  • możliwość dopłaty do jedynki – koszt 4,00 € dziennie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Operator wózka widłowego czołowego Lipsk, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Operator wózka widłowego czołowego Lipsk

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?