Operator maszyny asystent produkcji

Operator maszyny asystent produkcji

Szczegóły

Lokalizacja: Bad Langensalza
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1700
Waluta:

Pełen opis oferty

Operator maszyny asystent produkcji w Bad Langensalza. Firma zatrudniająca to producent wysokiej jakości felg aluminiowych do samochodów. Obsługa i usuwanie usterek maszyn odlewniczych marek Gima i Röber. Pracownicy będą szkoleni przez około 6 miesięcy. Kontrola jakości.

Oferta:

  • System 4-zmianowy z wczesną zmianą 06-14, późną zmianą 14-22 i nocną zmianą 22-06 – siedem dni z rzędu – następnie 3-5 dni wolnych 
  • dużo premii nocnych i weekendowych ze względu na 4 zmiany
  • stawka od 1.700,00 €
  • pokój 2-osobowy bezpłatnie
  • pokój jednoosobowy + 4 € dodatkowa opłata w dniu roboczym

Wymagania:

  • A2+B1
  • auto

Praca w Szwajcarii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Prace dla par zagranica, imię i nazwisko”

Praca w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę