Ogrodnik Szwajcaria

Ogrodnik Szwajcaria

Szczegóły

Lokalizacja: Szwajcaria/różne regiony
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 4500
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Ogrodnik Szwajcaria. Oferty pracy w Szwajcarii. Nowe oferty pracy za granicą. Mile widziane uprawnienia na koparki, ładowarki
Wymagane doświadczenie w pracy jako ogrodnik lub budowlaniec. Praca od zaraz. Realizacja projektów ogrodów: przygotowanie i wyrównywanie terenu zakładanie trawników. Wytyczanie ścieżek ogrodowych, rabat kwiatowych. Wykonywanie nasadzeń krzewów, montaż małej architektury ogrodowej, zakładanie oczka wodnego. Praca polega na pielęgnacji ogrodów: formowanie drzew i krzewów, pielęgnacja trawników, nawadnianie.

Oferta:

  • stawki ustalane indywidualnie: 28 CHF/h – 31CHF/h + dieta
  • zapewnione zakwaterowanie, pracownik opłaca koszty
  • umowa na warunkach szwajcarskich

Wymagania:

  • wymagane auto + niemiecki na poziomie dobrym

Praca w Niemczech 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Ogrodnik Szwajcaria, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą Niemcy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?