Oferta pracy dla pary od zaraz

Oferta pracy dla pary od zaraz

Szczegóły

Lokalizacja: Koblenz
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1600
Waluta:

Pełen opis oferty

Oferta pracy dla pary od zaraz. Praca dla par za granicą. Oferty pracy w Koblenz. Praca przy produkcji, pakowaniu, sortowaniu wędlin, kiełbasek, mięsa itp. – sklep mięsny. Pary pracujecie na zapleczu, nie wychodzicie do klienta.

Oferta:

  • Umowa niemiecka
  • brak zeit konta, opieka polsko języczka
  • stawka: 13€ brutto(1600eu netto) + darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • auto na dojazd
  • angielski/niemiecki w miejscu pracy, odnośnie dogadania się

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Oferta pracy dla pary od zaraz, imię i nazwisko”

Dzisiejsze oferty pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Polska busy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę