Niemcy praca tapicer

Niemcy praca tapicer

Szczegóły

Lokalizacja: Gersthofen, Lechhausen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1800
Waluta:

Pełen opis oferty

Niemcy praca tapicer. Praca od zaraz. Oferty zatrudnienia w Gersthofen i  Lechhausen. Produkcja siedzeń samochodowych i ławek do samochodów kempingowych. Klejenie pianek i tapicerowanie siedzeń”. Firma Hermann Schnierle GmbH rozwinęła się ze swojej pierwotnej podstawowej działalności w zakresie tapicerki samochodowej. Następnie stała się wiodącym ekspertem w dziedzinie systemów siedzeń do pojazdów użytkowych. Główne obszary działalności obejmują produkcję siedzeń i wszelkiego rodzaju tapicerki dla branży samochodów kempingowych, a także produkcję siedzeń podróżnych i leżanek do minibusów, ciężarówek, pojazdów policyjnych, wojskowych i straży pożarnej, przebudowę pojazdów użytkowych i przebudowę pojazdów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Schnierle jest obecnie jednym z liderów na międzynarodowym rynku technologii siedzeń. Hermann Schnierle GmbH jest również właścicielem praw do znaków towarowych i patentów. 

Oferujemy:

  • 13,20 € brutto + 13,00 € netto dieta dzienna 
  • 1 800,00 € netto
  • darmowe zakwaterowanie pokój 2os
  • niemiecka umowa o pracę
  • brak zeitkonta
  • opieka koordynatora i wsparcie na każdy etapie współpracy

Wymagania:

  • Możliwe Język polski z A0, rumuński i chorwacki co najmniej A2

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub nmieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Operator maszyn pomocnik produkcyjny, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę