Niemcy kierowca wózka widłowego od zaraz

Niemcy kierowca wózka widłowego od zaraz

Szczegóły

Lokalizacja: Allendorf (Eder) - Somplar
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1900
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Niemcy kierowca wózka widłowego od zaraz. Praca w Allendorf Somplar. Pracujesz na małym, gazowym wózku widłowym do 1 tony. Jazda na produkcji i magazynie oraz na zewnątrz. Zajmujesz się transportem skrzynio-palet i palet z produkcji,. Dodatkowo jazda z przednim wózkiem widłowym. Uprawnienia DE jest obowiązkowe. Nasz klient przetwarza świeże drewno na deski, pellet i drewno pożyczkowe. Są one wykorzystywane do produkcji mebli. 

Wymagania od kandydatów:

  • języki B1 polski i niemiecki
  • Prawo jazdy + samochód

Nasza oferta:

  • zapewnione 173 godziny w miesiącu
  • praca na 4 zmiany 
  • stawka od 14,35 € brutto 7,00 € dieta za dzień
  • wynagrodzenie miesięczne 1 900,00 €
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego – € 4,00 €/dzień

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Kierowca wózka widłowego od zaraz, imię i nazwisko”

Zobacz inne oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy za granicą

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?