Monter suchej zabudowy Niemcy

Montera suchej zabudowy Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Holzheim (Bawaria)
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2150
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Montera suchej zabudowy Niemcy. Pomocnicy stolarza. Alternatywnie montera suchej zabudowy – bardzo długoterminowe stanowisko. Produkcja przyczep samochodowych – zabudowa skrzyniowa. Praca samodzielna. Doświadczenie zawodowe jako stolarz lub monter okien, monter podłóg meblowych, monter kuchni. Obróbka silikonu, obsługa narzędzi ręcznych (wkrętarka akumulatorowa, ręczna piła tarczowa).  

Oferta:

  • 13brutto + dieta 24€ dzień
  • wynagrodzenie  2 150€ przy 168h
  • pokój 2-osobowy/bezpłatny

Wymagania:

  •  niemiecki  A2 + auto

Praca w Niemczech 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Monter suchej zabudowy Niemcy, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą Niemcy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec codziennie 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?