Monter opon Niemcy

Monter opon Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: 33334 Gütersloh
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2000
Waluta:

Pełen opis oferty

Monter opon Niemcy. Montaż opon jest jednym z najważniejszych zadań związanych z utrzymaniem pojazdów. Przy montażu opon bardzo ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji producenta. Należy również upewnić się, że opony są odpowiednio wyważone. Aby uniknąć wibracji podczas jazdy, co może prowadzić do szybszego zużycia opon i pogorszenia stabilności pojazdu na drodze.

W Niemczech, podobnie jak w innych krajach, istnieją normy bezpieczeństwa, które muszą być przestrzegane podczas montażu opon. Pracownik wykonujący montaż opon powinien być dobrze przeszkolony i mieć dobre zrozumienie technologii i procedur montażu opon. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników pojazdów.

Podsumowując, montaż opon to ważne zadanie związane z utrzymaniem pojazdów, które wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W Niemczech, podobnie jak w innych krajach, istnieją normy bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas wykonywania tej pracy.

Oferujemy:

  • około 2000€ netto/168h
  • opłacona kwatera

Wymagania:

– podstawy niemieckiego 

– doświadczenie przy oponach 

Praca w Holandii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Monter opon Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Dobrze płatna praca w Niemczech bez języka

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę