Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria

Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria

Szczegóły

Lokalizacja: Szwajcaria
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 3850
Waluta:

Pełen opis oferty

Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria. Mechanika samochodów ciężarowych jest ważnym zawodem w Szwajcarii. Transport jest ważnym gałęzią gospodarki kraju. Mechanicy samochodów ciężarowych odpowiadają za naprawy, konserwację i utrzymanie pojazdów ciężarowych. W tym silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych, układów kierowniczych i innych ważnych podzespołów. Aby stać się mechanikiem samochodów ciężarowych w Szwajcarii, trzeba ukończyć odpowiednie szkolenie i posiadać odpowiednie kwalifikacje. Wtedy Szwajcaria oferuje różne możliwości kształcenia w zakresie mechaniki samochodów ciężarowych, w tym szkolenie zawodowe, kursy i studia podyplomowe.

Wtedy po ukończeniu szkolenia, mechanicy samochodów ciężarowych mogą pracować w warsztatach naprawy pojazdów, firmach transportowych, a także w przemyśle motoryzacyjnym. W Szwajcarii mechanicy samochodów ciężarowych mogą liczyć na dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie, jednak praca ta może być fizycznie wymagająca.

Oferujemy:

– stawka: 30-36CHF brutto, bez diety

– mieszkanie opłaca pracownik

Wymagania:

– wymagany dobry niemiecki

Praca w Szwajcarii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca za granicą. Oferty pracy dla mechaników

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę