Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim

Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim

Szczegóły

Lokalizacja: Moosburg
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2486
Waluta: EURO
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim. Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim pełni kluczową rolę w utrzymaniu sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za diagnostykę, naprawy, konserwację oraz montaż różnorodnych mechanizmów, a także utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i efektywności w zakładzie produkcyjnym. Diagnostyka i Naprawy Mechaniczne. Przeprowadzanie diagnozy usterek mechanicznych na maszynach przemysłowych. Wykonywanie precyzyjnych napraw, wymiana uszkodzonych elementów i regulacje. Planowanie i realizacja prac konserwacyjnych mających na celu zapewnienie optymalnej wydajności maszyn. Regularne smarowanie, wymiana filtrów i kontrola ogólnej kondycji sprzętu.

Wymagania:

  • własne auto
  • komunikatywny niemiecki
  • doświadczenie w mechanice 

Oferta:

  • 14,00€ brutto + 5€ diety do godziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • opieka ze strony Naszej firmy 
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki urlopowe i świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim, imię i nazwisko”

Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim

Zobacz wszystkie oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Praca w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mechanik przemysłowy z językiem niemieckim

Data dodania oferty – 2024-02-21

Kraj – Niemcy, Moosburg

Wynagrodzenie – od 2400 euro netto

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?