Lakiernik przemysłowy praca Niemcy

Lakiernik przemysłowy praca Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Visselhövede
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2300
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Lakiernik przemysłowy praca Niemcy. Praca polega na lakierowaniu części do maszyn. Farba na mokro, podkład, warstwa nawierzchniowa, sprzęt do pielęgnacji. Miejsce zatrudnienia 27374 Visselhövede (Dolna Saksonia).

Zakres obowiązków:

  • lakierowanie części do maszyn (Farba na mokro, podkład, warstwa nawierzchniowa, sprzęt do pielęgnacji)
  • praca przy elementach stalowych do ciągników, ładowarek kołowych itp.

Firma produkuje m.in: widły do palet, pozycjoner wideł, łyżka chwytakowa, kleszcze tnące, łyżkę do ciecia, platformę robocza, obciążnik przedni, zderzak, skrzynie ładunkową i wiele innych elementów gotowych do zamontowania na ciągniku, ładowarce podwórzowej, ładowarce kołowej, ładowarce teleskopowej lub wózku widłowym. Firma produkuje osprzęt dla sektora budowlanego, rolniczego i komunalnego Własny rozwój, projektowanie i produkcja z udziałem 90 doświadczonych pracowników w siedzibie firmy w północnych Niemczech gwarantuje, ze nasi klienci otrzymują wyjątkowo wytrzymały i trwały osprzęt z najnowocześniejsza technologia.

Wymagania:

  • minimum dobre podstawy j. niemieckiego (najlepiej j. niemiecki komunikatywny)
  • doświadczenie w branży związanej z lakierowaniem
  • prawo jazdy i samochód

Stawka:

  • 14,50 euro brutto/h + 55 euro diety za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie – około 25 euro za dobę – pokój jednoosobowy (pracownik opłaca)

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Lakiernik przemysłowy praca Niemcy, imię i nazwisko”

Praca w Szwajcarii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Pracaa zagranica

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?