Kontroler jakości i bezpieczeństwa

Kontroler jakości i bezpieczeństwa

Szczegóły

Lokalizacja: Oberkochen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2250
Waluta:

Pełen opis oferty

Kontroler jakości i bezpieczeństwa. Duży producent narzędzi wiertniczych. Ukończone szkolenie w branży metalowej, doświadczenie w obszarze zapewnienia jakości, obsługa rysunków technicznych, umiejętność pracy w zespole, znajomość SAP.

Oferta:

  • wynagrodzenie 13,50€ + 28,00€ diety dziennie około 2 250,00 € 

Wymagania:

  • niemiecki A2 – B1
  • Prawo jazdy + Auto  

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Kontroler jakości i bezpieczeństwa, imię i nazwisko”

Dzisiejsze oferty pracy

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Aktualne oferty pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Polska busy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę