Kierowca wózka widłowego z ładowaczem czołowym

Kierowca wózka widłowego z ładowaczem czołowym

Szczegóły

Lokalizacja: Röttenbach
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1799
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Kierowca wózka widłowego z ładowaczem czołowym. Praca polega na załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych. Dodatkowo praca przenoszenie betonowych części w fabryce. Zmiana dzienna 07:00 – 16:00.

Oferta:

  • 13.5€ brutto 
  • pokój 2-osobowy darmowy

Wymagania:

  • wymagany samochód  + niemiecki na poziomie B1

Praca w Austrii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Kierowca wózka widłowego z ładowaczem czołowym, imię i nazwisko”

Agencja pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Busy do Niemiec

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?